KURUMSAL

NİLÜFER PROJE TASARIM'I YAKINDAN TANIYIN!
Nilüfer`in İlk Kentsel Dönüşüm Projesi Tam Gaz
Nilüfer`in İlk Kentsel Dönüşüm Projesi Tam Gaz 16 Aralýk 2014 Nilüfer?in İlk Kentsel Dönüşüm Projesi Tam Gaz.

Nilüfer Proje Tasarım şirketinin ?Kentsel dönüşüm muhteşem olacak? sloganıyla eylülde FSM caddesi üzerindeki mevcut binaların yıkımıyla başladığı kentsel dönüşüm projesi Bulvar224, tüm hızıyla devam ediyor. Proje özgün mimarisiyle dikkat çekiyor. Şirket ortaklarından proje koordinatörü inşaat mühendisi Mustafa Altın, ?Geçtiğimiz günlerde temeli atılan proje, 20 bin mt2 inşaat alanı üzerine 40 adet konut, 12 adet işyeri, 4 bin 500 mt2 kapalı otoparkı, 2bin 500 mt2 yeşil alanı ile gerçek bir şehirli olarak cadde üzerinde yükselecek. Bulvar 224, modern şehirciliğin ilkelerinin tamamı gözetilerek bol yeşil alan, sosyal donatılar ve çevresel bütün etkiler düşünülerek planlandı? dedi.

1,5 Yıldır Kafa Yorduk

Eğlence yeme-içme, giyim ve diğer tüketim alanlarında yoğun ilgi gören Nilüfer?in kalbi FSM bulvarında konumlanan projenin yüksek ticari değeri olduğunu dile getiren Altın, şunları kaydetti; ?Proje yatırımcılar için cazip hale gelirken FSM bulvarına, modern mimarisiyle örnek teşkil ediyor. 1,5 yıldır üzerine çalışıp kafa yorduğumuz bir proje bu. Şu anda kentsel dönüşüm adı altında, Nilüfer?de sözleşme yapan ilk firmayız. Kentsel Dönüşüm, Türkiye?nin acı bir gerçeği? Konut sektörü içinde olduğumuz için bu sorunu çok net görebiliyoruz ve kentsel dönüşüme birilerinin şekil vermesi gerektiğini düşünüyoruz.?

Örnek Gösterilecek

Mustafa Altın, kentsel dönüşüm dendiğinde örnek olarak gösterilecek bir projeye start verdiklerini vurguladı. Bulvar224?ü yoğun araştırmalar, bölgenin ve bulvar sakinlerinin beklentilerinin neler olduğunu öğrenerek ortaya çıkardıklarının altını çizen Altın, ?Bunun, Bursa ve Nilüfer için emsal teşkil edeceğine inanıyoruz. Projede yer alan mağazalar Mayıs 2015?te dekorasyon için, konutlar ise 2015 yılı sonunda sahiplerine teslim edilecek? diye konuştuk.